top of page

DZIĘKI NAM IDEE
STAJĄ SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ

KLIMTECHNIK s.c. współpracuje z największymi producentami klimatyzacji i pomp ciepła w Europie. Gwarantujemy najlepszą jakość montażu, serwis oraz konieczne przeglądy.

UPRAWNIENIA

Postaw na

profesjonalizm

Masz może jakieś pytania?

  • Jakie uprawnienia należy posiadać, aby zamontować klimatyzację?

  • Kto może montować klimatyzację?

  • Co to jest certyfikat do montaży urządzeń klimatyzacyjnych?

  • Dowiedz się, jakie wymagania należy spełnić podczas montażu klimatyzacji, a także kto może wykonać montaż.

Blue and White Air Conditioning Promo Instagram Post.jpg

EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA

Zmiana przyszłości wymaga innowacyjnego myślenia

Ogrzewanie i chłodzenie pomieszczeń za pomocą klimatyzacji i nowoczesnych pomp ciepła są bardzo pro ekologicznymi rozwiązaniami. Jest to bardzo istotny element, o którym sami się państwo przekonają wychodząc na zimowy spacer. To szczególnie istotne w Polsce, gdzie tzw. niska emisja jest jednym z największych źródeł smogu.

Projekt bez tytułu(15).png

KLIMATYZACJA DO DOMU

#klimtechnik

Klimatyzatory ścienne i oczyszczacze najnowszej generacji zapewniające nie tylko optymalne warunki termiczne w pomieszczeniach, ale także gwarantujące najwyższą czystość emitowanego powietrza, pełen komfort użytkowania oraz niespotykaną w innych modelach energooszczędność.

KONSERWACJA I SERWIS

#klimtechnik

Świadczymy usługi w zakresie konserwacji i serwisu najpopularniejszych na polskim rynku urządzeń typu split, multi-split, klimatyzacji komfortu oraz systemów VRF. W naszej ofercie dostępne są urządzenia klimatyzacyjne cenionych i popularnych marek oferujących wysokiej jakości sprzęt.

TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI

#klimtechnik

Przez rozwój nowoczesnego budownictwa energooszczędnego oraz rosnącą świadomość ekologiczną naszych inwestorów rośnie zainteresowanie pompami ciepła, które stanowią jedno z tzw.

„zielonych źródeł energii". Klimtechnik zapewni Ci idealne rozwiązania w tym zakresie

MONTAŻ POMPY CIEPŁA

#klimtechnik

Pompy ciepła montujemy w nieruchomościach mieszkalnych i użytkowych na terenie całego śląska. Odpowiadamy w tym zakresie na potrzeby klientów prywatnych i biznesowych, każdorazowo zapewniając fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań.

Chcesz zapytać o montaż klimatyzacji lub pompy ciepła w Twojej okolicy? Prześlij do nas swoje zgłoszenie.

Projekt bez tytułu(15)_edited.png
bottom of page