top of page

Klimatyzacje i pompy ciepła w nowo powstałych budynkach usługowych w Myszkowie.


Firma KLIMTECHNIK s.c. nie tak dawno podjęła się przygotowywaniu instalacji klimatyzacji i pomp ciepła w nowo powstałym budynku weterynarii w Myszkowie. Nasze usługi obejmują projektowanie, dostawę, montaż oraz serwisowanie systemów klimatyzacji i pomp ciepła w całym województwie śląskim.

Przygotowanie instalacji klimatyzacji czy pompy ciepła wymaga kilku etapów, które muszą być wykonane zgodnie z odpowiednimi normami i przepisami. Poniżej przedstawiam krótki opis etapów przygotowania instalacji klimatyzacji i pompy ciepła w Myszkowie:

  1. Projektowanie - na początku należy stworzyć projekt instalacji klimatyzacji, który będzie uwzględniał m.in. wielkość pomieszczenia, liczbę osób przebywających w pomieszczeniu, temperaturę otoczenia oraz położenie budynku. Projekt powinien być wykonany zgodnie z normami i przepisami obowiązującymi w danym kraju.

  2. Dobór urządzeń - na podstawie projektu należy dobrać odpowiednie urządzenia, takie jak klimatyzatory, przewody klimatyzacyjne, złącza, czujniki temperatury i wilgotności, itp. Urządzenia powinny być dopasowane do wymagań projektu oraz posiadać wymagane certyfikaty i atesty.

  3. Montaż - po wyborze odpowiednich urządzeń, należy przystąpić do montażu instalacji. Montaż powinien być wykonany przez odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów zgodnie z normami i przepisami bezpieczeństwa. W trakcie montażu należy wykonać m.in. odpowiednie otwory w ścianach i dachach, zamontować klimatyzatory oraz przewody klimatyzacyjne.

  4. Testowanie i uruchomienie - po zakończeniu montażu należy przystąpić do testowania i uruchomienia instalacji klimatyzacji. W trakcie testów należy sprawdzić m.in. wydajność urządzeń, jakość powietrza, temperaturę i wilgotność w pomieszczeniach oraz odpowiednie funkcjonowanie systemu.

  5. Serwisowanie - po uruchomieniu instalacji należy regularnie przeprowadzać serwisowanie urządzeń, aby zapewnić ich prawidłowe funkcjonowanie i wydajność. Serwis powinien być przeprowadzany przez specjalistów zgodnie z zaleceniami producentów urządzeń.


Poniżej kilka zdjęć z przygotowania instalacji klimatyzacji i pomp ciepła w Myszkowie (weterynaria Myszków)


Firma KLIMTECHNIK s.c. podejmuje się realizacji projektów dla różnego rodzaju budynków, w tym dla domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, hal przemysłowych czy biurowców. Do ich zadań należy również dobór odpowiedniego urządzenia, które będzie spełniało wymagania klienta, a także jego instalacja oraz uruchomienie. W przypadku instalacji klimatyzacji czy pompy ciepła KLIMTECHNIK s.c. oferuje szeroki wybór systemów, w tym klimatyzatory przemysłowe, splitowe, multisplitowe oraz klimatyzatory typu rooftop oraz wszystkie dostępne na rynku rodzaje pomp ciepła. Nasze systemy są zgodne z normami i przepisami bezpieczeństwa. Pompy ciepła to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie do ogrzewania i chłodzenia budynków. Firma KLIMTECHNIK s.c. oferuje pompy ciepła powietrzne oraz gruntowe, a także hybrydowe, które łączą w sobie pompę ciepła i kotłownię gazową.

Zobacz fotki z naszej realizacji instalacji pompy ciepła w Myszkowie.


KLIMTECHNIK s.c. dba o swoich klientów także po zakończeniu projektu. Firma oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także doradztwo techniczne i konsultacje dotyczące eksploatacji i konserwacji systemów klimatyzacji i pomp ciepła.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług firmy KLIMTECHNIK s.c.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page