top of page

KLIMTECHNIK S.C. a bezpieczeństwo pracowników i warunki pogodowe

Szanowni Klienci, KLIMTECHNIK S.C.


KLIMTECHNIK S.C.
KLIMTECHNIK S.C.
Z przykrością informujemy, że firma KLIMTECHNIK S.C. zdecydowała się tymczasowo wstrzymać swoją działalność związana z montażem klimatyzacji, pomp ciepła oraz innowacyjnych systemów związanych z chłodzeniem i ogrzewaniem pomieszczeń. Decyzja ta została podjęta z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne, które uniemożliwiają prowadzenie bezpiecznych i efektywnych prac montażowych.
Obecne warunki pogodowe, takie jak ekstremalne minusowe temperatury, intensywne opady śniegu czy inne nieprzewidywalne zjawiska atmosferyczne, wpływają negatywnie na naszą zdolność do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników oraz bezpieczeństwo instalacji są dla nas najważniejsze, dlatego podjęliśmy tę trudną decyzję.
Pragniemy zapewnić Państwa, że nasz zespół jest aktywnie zaangażowany w monitorowanie sytuacji pogodowej oraz podejmuje wszelkie niezbędne kroki w celu przywrócenia normalnego funkcjonowania firmy KLIMTECHNIK S.C. W międzyczasie będziemy Państwa informować o postępach i nowych rozwiązaniach, które planujemy wdrożyć w ramach naszych innowacyjnych projektów.
Jesteśmy wdzięczni za Państwa zrozumienie i cierpliwość w tym trudnym okresie. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta pod adresem mailowego klimtechnik@wp.pl  lub telefonicznie pod numerami telefonów dostępnymi na dole strony firmowej.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę i liczymy na ponowne nawiązanie kontaktu po zakończeniu okresu wstrzymania działalności.

Z poważaniem, Zespół KLIMTECHNIK S.C.

19 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page