top of page

O firmie

Firma KLIMTECHNIK s.c. prowadzi

kompleksowe usługi montażu i serwisu klimatyzacji i ogrzewania domów, mieszkań i lokali firmowych

poprawiające jakość powietrza w Twoim otoczeniu.

Projekt bez tytułu(15)_edited.png

KLIMTECHNIK s.c.

Redefinicja jakości Twojego powietrza

Systemy klimatyzacji montowane przez naszą firmę zapewniają Państwu komfort w codziennym życiu.

Nasze urządzenia posiadają wszelkie dopuszczenia, certyfikaty oraz są bezpieczne i energooszczędne. Jeśli mają Państwo pytania techniczne zapraszamy do kontaktu.

Posiadamy wszelkie potrzebne uprawnienia i certyfikaty do montażu oraz obsługi klimatyzacji  i ogrzewania domu, mieszkania lub Twojej firmy. Nasz ciągły rozwój pozwala Państwu na dostęp do najnowszych rozwiązań technicznych w dziedzinie: klimatyzacji,  ogrzewania.

Chcesz skorzystać z naszych usług i zamontować w swoim domu pompę ciepła lub klimatyzacje? Kompleksowo obsługujemy, serwisujemy i naprawiamy nasze instalacje klimatyzacji,  pomp ciepła i innych najnowszych technologii w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania.

Projekt bez tytułu (15).png

NASZA HISTORIA

2020

ZAŁOŻENIE KLIMTECHNIK s.c.

W 2020 r. razem ze wspólnikiem postanowiliśmy założyć oficjalną działalność. W pierwszym roku działania naszej firmy zrealizowaliśmy kilka projektów montażu klimatyzacji i pomp ciepła w Myszkowie i Częstochowie głównie dla firm.

2022

SZKOLENIA I ROZWÓJ

W 2022 roku postanowiliśmy rozszerzyć naszą wiedzę w zakresie montażu klimatyzacji i pomp ciepła, uczestniczyliśmy w szkoleniach, otrzymaliśmy niezbędne pozwolenia i niezbędne certyfikaty wymagane w naszej pracy.

KLIMATYZACJA I POMPY CIEPŁA

NASZE URZĄDZENIA

Projekt bez tytułu(28).jpg
Projekt bez tytułu(32).jpg
Projekt bez tytułu(30).jpg
Projekt bez tytułu(29).jpg
Projekt bez tytułu(31).jpg
bottom of page