top of page

CO ZAWIERA MONTAŻ KLIMATYZACJI

Klimtechnik s.c. wykorzystuje w swojej działalności urządzenia klimatyzacyjne najwyższej klasy. Klimatyzacja staje się bardzo dobrą alternatywą ogrzewania Twojego mieszkania lub domu. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

Zalety ogrzewania klimatyzacją

Ogrzewania klimatyzacją jest bardziej ekonomiczne. Jeśli chcesz się cieszyć przyjemnym ciepłem w domu podczas okresów jesiennych lub zimowych to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Ogrzewanie klimatyzacją klimatyzacją to proekologiczne rozwiązanie, gdyż nie wydzielane są do atmosfery szkodliwe substancje – spaliny czy pyły. Nasze klimatyzatory wyposażone są w specjalne filtry powietrza, dzięki czemu możesz wdychać zdrowie – czyste powietrze poprawia samopoczucie!

Projekt bez tytułu(25).jpg

Koszty ogrzewania klimatyzacją

Koszty ogrzewania klimatyzacją są mniejsze niż na przykład jak to jest w przypadku ogrzewania elektrycznego czy obecnych cen paliw stałych takich jak węgiel, ekogroszek lub inne tego typu paliwa. Dzięki nawiewom wykorzystywanym przez nasze klimatyzatory, pomieszczenie możemy nagrzać szybciej. Zajmuje to zaledwie kilku minut poprzez zainstalowanie zaawansowanej automatyki oraz pozwala na utrzymanie ciepła we wnętrzu przez dłuższy czas. Szacuje się, że koszty ogrzewania klimatyzacją mogą być nawet o ok. 60%-80% niższe niż w pozostałych przypadkach

Projekt bez tytułu(86).jpg
bottom of page